Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


UNIHOKEJ 2013/2014

 

Turniej Unihokeja o Puchar II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie

    26 lutego 2014r. w hali sportowej przy ul. Łubieńskiego w Gnieźnie odbył się towarzyski Turniej Unihokeja o Puchar II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie. W zawodach uczestniczyło sześć zespołów. Mecze rozegrano w dwóch grupach, następnie półfinały i finały.

Grupa A:
- Dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego z Gniezna,
- Chłopacy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Gniezna,
- Reprezentacja Nauczycieli Szkół Ponadgimnazjalnych z Gniezna
Grupa B:
- Dziewczęta III Liceum Ogólnokształcącego z Gniezna,
- Chłopacy II Liceum Ogólnokształcącego z Gniezna,
- Gimnazjum z Niechanowa

Wyniki poszczególnych spotkań:
Faza grupowa:
II LO DZ – 0:8 – ZSP 3 CH
III LO DZ – 1:7 – II LO CH
NAUCZYCIELE – 4:0 – II LO DZ
NIECHANOWO – 7:2 – III LO DZ
ZSP 3 CH – 6:1 – NAUCZYCIELE
II LO CH – 1:2 – NIECHANOWO

Półfinały:
ZSP 3 CH – 4:2 – II LO CH
NIECHANOWO – 3:1 – NAUCZYCIELE

Finały:
II LO CH – 3:1 – NAUCZYCIELE
ZSP 3 CH – 2:1 – NIECHANOWO

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1 miejsce – Chłopacy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Gniezna
2 miejsce – Gimnazjum z Niechanowa
3 miejsce - Chłopacy II Liceum Ogólnokształcącego z Gniezna
4 miejsce - Reprezentacja Nauczycieli Szkół Ponadgimnazjalnych z Gniezna
5 miejsce - Dziewczęta III Liceum Ogólnokształcącego z Gniezna
6 miejsce – Dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego z Gniezna

Składy zespołów:

III LO Dz Gniezno: Adrianna Misiak, Martyna Wypijewska, Sonia Wojciuch, Monika Chuda, Zuzanna Sosińska, Klaudia Rogulska, Laura Czerniak, Magdalena Przepiórka, Zuzanna Piątek, Marka Pietrzycka.

II LO Dz Gniezno: Jagoda Chełmikowska, Monika Świątek, Marta Kozanecka, Anna Gleń, Weronika Święcichowska, Dominika Rogulska, Klaudia Trojanowska, Michalina Słomiańska, Klaudia Majewska.

II LO Ch Gniezno: Wojciech Pawlik, Maciej Adamski, Filip Adamski, Patryk Ciemnoczołowski, Mateusz Kaniasty, Michał Grzeszczak, Dominik Pluta, Tomasz Subocz, Kamil Janas, Dominik Durmowicz, Radosław Strzelecki.

ZSP 3 Ch Gniezno: Adrian Jagodziński, Mateusz Jagodziński, Marcin Plewa, Michał Woźniak, Marek Zamiatało, Michał Piechowiak, Cezary Jędrys, Arkadiusz Kotula, Sebastian Kołodziejski, Łukasz Łukomski.

Niechanowo: Maciej Meller, Szymon Roszak, Kamil Hołoga, Jakub Mazurkiewicz, Alina Kowalska, Weronika Andrzejewska, Ewelina Kozłowska, Aleksandra Mikołajczyk, Jakub Krawczyk, Boczkowski Mikołaj, Michalina Bartłomiejczak, Mikołaj Nowak, Jeremi Roszkowiak.

Nauczyciele: Anna Słomian (II LO), Agnieszka Krzywdzińska (ZSP3), Jakub Stranc (ZSEO), Jarosław Bleja (III LO), Radosław Lonka (ZSP2), Tomasz Gleba (II LO), Krzysztof Kamiński (II LO).

Krzysztof Kamiński
foto: Agnieszka Krzywdzińska

 

wstecz...