Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


UNIHOKEJ 2017/2018

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Unihokeja Chłopców

    We wtorek 17 października 2017r. w hali sportowej II LO w Gnieźnie rozegrano 9 Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Unihokeju Chłopców. Do turnieju przystąpiło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupach grano 2x8 min systemem „każdy z każdym”. Awans do fazy finałowej uzyskały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy, które zagrały pomiędzy sobą mecze pułfinałowe systemem "na krzyż", oraz finałowe o miejsca.

Grupa A

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
III Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie
Cechowa Szkoła Rzemieślnicza

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

Grupa B

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie
Zespół Szkół Ekonomiczno – Odzieżowych
I Liceum Ogólnokształcące

Wyniki poszczególnych spotkań grupowych:

ZSP2 - III LO   3:2
CSR - ZSP3     1:2
ZSP1 - II LO    2:0
ZSEO - I LO     2:2
ZSP2 - CSR     3:2
III LO - ZSP3   1:0
ZSP1 - ZSEO   0:1
II LO - I LO      1:0
ZSP2 - ZSP3    1:2
III LO - CSR     3:1
ZSP1 - I LO      3:0
II LO - ZSEO    2:1

Faza Półfinałowa:

III LO - II LO     1:3
ZSP1 - ZSP2     1:3

Mecz o 3 miejsce:

ZSP1 - III LO     7:3

Finał:

ZSP2 - II LO      3:2

Klasyfikacja końciwa turnieju:

1 miejsce: ZSP 2 Gniezno
2 miejsce: II LO Gniezno
3 miejsce: ZSP 1 Gniezno
4 miejsce: III LO Gniezno

Finaliści (ZSP 2 Gniezno i II LO Gniezno) usyskali prawo startu w zawodach wyższej rangi na szczeblu strefowym.

II LO w Gnieźnie reprezentowali:
Karol Kaczmarek (K), Igor Chojnacki (B), Adam Bielak, Bartosz Trzybiński, Adam Kowalski, Dominik Lewandowski, Jakub Małkowski, Szymin Banaś, Wiktor Stachowiak

Opiekunem zespołu był: Krzysztof Kamiński

Krzysztof Kamiński
foto: Mikołaj Brzóstowicz

 

 

wstecz...