Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


UNIHOKEJ 2013/2014

 

V Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Unihokeja Dziewcząt w ramach Licealiady

    W dniu 9 października 2013r. w sali sportowej II LO odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt. Organizatorami  zawodów byli:  Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu, Starostwo Powiatowe oraz II LO w Gnieźnie.
    W tym roku szkolnym do rozgrywek sportowych przystąpiły tylko trzy drużyny  reprezentujące  następujące szkoły ponadgimnazjalne : I LO, II LO, III LO z  Gniezna.
Mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, w czasie 3x10min.

Wyniki i kolejność rozegranych spotkań:

  1. II LO - I LO Gniezno (2:3)
  2. I LO – III LO Gniezno (0:9)
  3. II LO – III LO Gniezno (3:3)

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce – III LO Gniezno
II miejsce – I LO Gniezno
III miejsce – II LO Gniezno

Drużyna III LO będzie reprezentowała Powiat Gnieźnieński w Makroregionie.

Skład III LO:
Misiak Adriana(1bramka), Chuda Monika, Wypijewska Martyna, Purol Klaudia(1bramka), Sosińska Zuzanna(1bramka), Krawczyk Magdalena(8bramek), Wojciuch Sonia, Kierzek Monika, Rogulska Klaudia(1bramka), Przepiórka Magdalena, Piątek Zuzanna, Czerniak Laura
Opiekun: Bleja Jarosław

Skład I LO:
Kasprzyk Katarzyna(1bramka), Mikołajczak Paulina, Kułacz Iwona, Blige Oliwia, Zimna Ewa, Kaczmar Sara, Zmudzińska Weronika(1bramka), Klimacka Weronika, Stankiewicz Kamila, Wysocka Magdalena(1bramka)
Opiekun: Brenk Piotr

Skład II LO:
Święciochowska Weronika(1 bramka), Rogulska Dominika, Chełmikowska Jagoda(1bramka), Świątek Monika, Kozanecka Marta(1 bramka), Jankowska Sara(1bramka), Gleń Anna, Bruch Paulina, Trojanowska Klaudia(1bramka), Piechowiak Weronika, Słomiańska Michalina, Majewska Karolina.
Opiekun: Słomian Anna

autor: Anna Słomian
foto: Klaudia Olejniczak & Tomasz Kostencki

 

wstecz...