Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


UNIHOKEJ 2018/2019

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńsiego SPG w Unihokeju Chłopców

W czwartek 8 listopada 2018r. w hali sportowej II LO w Gnieźnie rozegrano 10 Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Unihokeju Chłopców. Do turnieju przystąpiło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupach grano 2x8 min systemem „każdy z każdym”. Awans do fazy finałowej uzyskały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy, które zagrały pomiędzy sobą mecze półfinałowe systemem "na krzyż", oraz finałowe o miejsca.

Grupa A

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Cechowa Szkoła Rzemieślnicza

I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie

Grupa B

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie
Zespół Szkół Ekonomiczno – Odzieżowych
III Liceum Ogólnokształcące

Wyniki poszczególnych spotkań grupowych:

ZSP1 - ZSP3   4:2
CSR - I LO      0:0
III LO - ZSP2   1:3
ZSEO - II LO    1:3
ZSP1 - CSR     2:0
ZSP3 - I LO       2:1
III LO - ZSEO    5:2
ZSP2 - II LO     6:1
ZSP1 - I LO      5:0
ZSP3 - CSR      5:2
III LO - I LO      3:2
ZSP2- ZSEO     5:1

Faza Półfinałowa:

ZSP1 - III LO      5:1
ZSP2 - ZSP3       2:0

Mecz o 3 miejsce:

III LO - ZSP3     5:2

Finał:

ZSP1 - ZSP2      0:4

Klasyfikacja końciwa turnieju:

1 miejsce: ZSP 2 Gniezno
2 miejsce: ZSP1Gniezno
3 miejsce: III LO Gniezno
4 miejsce: ZSP3 Gniezno

Krzysztof Kamiński
foto: Ernest Wróblewski

 

 

wstecz...