Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


TANIEC 2016/2017

 

Mistrzostwa Powiatu w Aerobiku i Innych Formach Tanecznych

    W dniu 28 lutego 2017r. w sali gimnastycznej II LO w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Aerobiku i Innych Formach Tanecznych.
Do zawodów przystąpiły reprezentacje sześciu szkół ponadgimnazjalnych , które zaprezentowały się w czterech kategoriach: solo, formacje do trzech osób, formacje do dziesięciu osób oraz aerobik. Jury wystąpiło w składzie: przewodnicząca p. Danuta Szreder - założycielka i instruktorka Artystycznego Zespołu „Świerszcze” w Trzemesznie oraz p. Joanna Szymczak-Imbierowicz  -instruktorka i założycielka Studia Tańca i Ruchu EUFORIA  w Gnieźnie, p.Paulina Lewandowska – instruktorka tańca Miejskiego Ośrodka Kultury, p.Tomasz Pokładecki - inspektor Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz  v-ce dyrektor II LO p. Lidia Dzikowska. Ocenie jury podlegało:  estetyka stroju i ruchu zawodników, choreografia, muzyka, synchronizacja ruchu w zespole (nie dotyczy kategorii solo) oraz stopień trudności wykonywanych elementów w zaprezentowanym układzie.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria: solo
I miejsce Marysia Nowak z I LO Gniezno
II miejsce Krystian Wojciechowski z ZSEO Gniezno
III miejsce Wanessa Kubejko z II LO Gniezno
oraz wyróżnienie dla Weroniki Koperskiej z I LO i Mikołaja Obały  z II LO Gniezno

Kategoria: formacja do trzech osób
I miejsce Daria Kozakiewicz i Krystian Wojciechowski - ZSEO Gniezno
II miejsce Paulina Macioszek i Adrianna Wadowska  - ZSP nr 3 Gniezno
III miejsce Zuzanna Andrzejewska i Weronika Kamińska - ZSEO Gniezno

Kategoria: formacja do 10 osób
I miejsce  Olimpia Chmiel, Michalina Chudy, Weronika Kiełczewska, Klaudia Sobczak – II LO Gniezno
II miejsce Martyna Błażykowska, Barbara Czyż, Ola Krzyżaniak, Kinga Miczyńska, Mikołaj Obała - III LO Gniezno
III miejsce Karolina Hadrich, Marcelina Ryndak, Sandra Strzelińska, Julia Wojtaszak - II LO Gniezno

Kategoria: aerobik
I miejsce  Ewelina Kadłubowicz, Klaudia Macioszek, Olga Młynarczyk, Zuzanna Niedzielska, Dorota Rosielewska, Dominika Sajna, Wiktoria Salomon, Amanda Sobczyk, Sandra Szymańska, Laura Ziemba - III LO Gniezno
II miejsce Martyna Antkowiak, Anastazja Chrzan, Marta Kęsik, Weronika Koperska, Paula Kuczyńska, Kaja Magoń, Wiktoria Marczewska, Marysia Nowak, Ewa Popowska, Natalia Szymańska - I LO Gniezno
oraz wyróżnienie dla Klaudii Macioszek z III LO

II LO reprezentowały również: Sandra Strzelińska, Sara Gajda, Inez Jung, Aleksandra Boruta - kategoria solo.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Anna Słomian

 

wstecz...