Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


TANIEC 2014/2015

 

X MISTRZOSTWA W AEROBIKU I INNYCH FORMACH TANECZNYCH

    4 marca 2015 r. w sali gimnastycznej ZSEO w Gnieźnie odbyły się Dziesiąte Mistrzostwa w Aerobiku I Innych Formach Tanecznych. Do zawodów przystąpili uczniowie reprezentujący następujące szkoły: ILO , II LO, III LO, ZSEO, ZSP nr2 Gniezno, ZSP  Witkowo, ZSOiZ  Trzemeszno.
Turniej sędziowali: p. Danuta Szreder –założycielka i instruktorka zespołu „ Świerszcze”  w Trzemesznie, p. Joanna Szymczak – Imbierowicz , p. Paulina Lewandowska  - instruktorki tańca MOK  w Gnieźnie, p. Grzegorz Pawłowski – nauczyciel wf.
Zawodnicy rywalizowali  w trzech kategoriach: solo, duety, formacja do 10 osób.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
Kategoria solo:
                     I miejsce – Sara Kaźmierska  ZSOiZ Trzemeszno
                     II miejsce – Kaja Magoń I LO
                     III miejsce – Adrianna Tomaszewska II LO
Wyróżnienie za indywidualny styl – Mikołaj Kolasiński  ZSP Witkowo

Kategoria duety:
                     I miejsce – Aleksandra Boruta, Karolina Woźniak II LO
                     II miejsce – Daria Kozakiewicz , Krystian Wojciechowski ZSEO
                     III miejsce – Adrianna Tomaszewska, Kamila Karasiewicz                      II LO
Wyróżnienie za osobowość taneczną (wyrazistość) – Zuzanna Byczkowska, Krystian         Wojciechowski ZSEO

Kategoria do 10 osób:
                      I miejsce – Arianna Płachtij, Angelika Napierała, Wiktoria                       Kulecka II LO
                      II miejsce – III LO
                      III miejsce – Paulina Bręklewicz, Aleksandra Maślij, Nicole                       Tamborska, Wiktoria Szuba       
                                           ZSEO
Zwycięzcom gratulujemy ! ! !

Anna Słomian + foto

 

wstecz...