Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacje lokalne Gniezno


Wielkopolzki Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

 

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA SIATKOWA 2011/2012

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Siatkówce Chłopców

    W dniach 26-27 stycznia 2012r. w hali II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn podzielonych na 3 grupy, tj: ZSP nr 1, ZSP nr 2, ZSP nr 3, ZSP nr 4, ZSP w Witkowie, ZSP w Trzemesznie, ZSEO, I LO, II LO i III LO.  Z fazy grupowej rozgrywanej w czwartek (26.01) zostały wyłonione 4 najlepsze zespoły do turnieju finałowego rozgrywanego w piątek(27.01). Byli to zwycięzca grupy A czyli II LO, zwycięzca grupy B: ZSP nr 2 oraz dwie najlepsze drużyny z grupy C: ZSEO i I LO.

    Po zakończeniu rozgrywek fazy grupowej nastąpiło losowanie par półfinałowych: Pierwsza para: ZSEO nr 2 vs I LO, druga para: II LO vs ZSP nr 2. Po zaciętych pojedynkach  wyłoniono parę finałową; ZSP nr 2 i I LO które zmierzyły się w meczu o mistrzostwo powiatu. Pozostałe drużyny finałowe: ZSEO i II LO zagrały o najniższy stopień podium tych zawodów.

Końcowa klasyfikacja

I miejsce: I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie
II miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w gnieźnie
III miejsce: II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie
IV miejsce: Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie

II LO w Gnieźnie reprezentowali:

Adam Sawicki, Bartosz Budner,  Adam Bigosiński, Jakub Wojciechowski,  Jakub Perek, Jakub Krakowiak, Jakub Kaszyński, Jakub Szymalak,  Radosław Budner, Paweł Kusz, Paweł Słomka, Piotr Gadziński, Mateusz Senger, Marcin Przybylski.

Opiekunem drużyny był: Tomasz Gleba

© Jakub Szymalak
foto: M.Maciejewska, P. Stranc

ps_mpow_ch_2011_2012_img01

ps_mpow_ch_2011_2012_img02

ps_mpow_ch_2011_2012_img03

ps_mpow_ch_2011_2012_img04

ps_mpow_ch_2011_2012_img05

ps_mpow_ch_2011_2012_img07

ps_mpow_ch_2011_2012_img06

ps_mpow_ch_2011_2012_img08

ps_mpow_ch_2011_2012_img09

ps_mpow_ch_2011_2012_img10

ps_mpow_ch_2011_2012_img11

ps_mpow_ch_2011_2012_img12

ps_mpow_ch_2011_2012_img113

ps_mpow_ch_2011_2012_img14

ps_mpow_ch_2011_2012_img15

ps_mpow_ch_2011_2012_img16

ps_mpow_ch_2011_2012_img17

ps_mpow_ch_2011_2012_img18

ps_mpow_ch_2011_2012_img22

ps_mpow_ch_2011_2012_img19

ps_mpow_ch_2011_2012_img20

ps_mpow_ch_2011_2012_img21

ps_mpow_ch_2011_2012_img23

ps_mpow_ch_2011_2012_img24

 

wstecz...