Dyscypliny

Jesteś naszym

gościemTEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacje lokalne Gniezno


Wielkopolzki Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

 

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA SIATKOWA 2009/2010

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Piłce Siatkowej Chłopców

    Hala sportowa II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego w dniach 11 i 14 grudnia 2009r. była areną rozgrywek w ramach Powiatowych Mistrzostw w Piłce Siatkowej w kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

    W rozgrywkach udział wzięło aż dziesięć drużyn z tym, że osiem z miasta Gniezna i dwa zespoły reprezentowały nasz powiat. Drużyny startujące w tych rozgrywkach, czyli: I LO z Gniezna, II LO z Gniezna, III LO z Gniezna, ZSEO z Gniezna, ZSP nr 1 z Gniezna, ZSP nr 2 z Gniezna, ZSP nr 3 z Gniezna, ZSP nr 4 z Gniezna, LO z Trzemeszna i ZSP z Witkowa zostały podzielone na trzy grupy: w dwóch grały po trzy zespoły, a w jednej do rywalizacji pod siatką przystąpiły cztery drużyny. Sam turniej został podzielony na dwa etapy. Najpierw rozegrane zostały spotkania eliminacyjne w grupach, do tych meczy doszło w piątek, 11 grudnia, a dokończono je w poniedziałek, 14 grudnia. Następnie odbyły się spotkania finałowe pomiędzy najlepszymi drużynami, które po zmaganiach zajęły w swoich grupach pierwsze miejsce. Zarówno rozgrywki grupowe jak i spotkania finałowe odbyły się systemem ,,każdy z każdym”.

Wyniki meczy eliminacyjnych:

1 I LO 2:1 ZSO 1
2 ZSL Trzemeszno 0:2 II LO
3 ZSP 2 2:0 ZSE-O
4 ZSP 4 0:2 ZSP Witkowo
5 ZSP 3 1:2 ZSL Trzemeszno
6 III LO 0:2 ZSP 2
7 I LO 2:0 ZSP4
8 ZSP 1 2:1 ZSP Witkowo
9 ZSP 3 1:2 II LO
10 ZSE-O 2:0 III LO
11 I LO 1:2 ZSP Witkowo
12 ZSP 1 1:2 ZSP 4


    Jak wspominaliśmy wcześniej, do finałów po rozgrywkach grupowych awansowały drużyny z pierwszego miejsca. W wyniku zakończonych spotkań eliminacyjnych o pierwsze trzy miejsca rywalizację pomiędzy sobą stoczyły drużyny I LO , II LO oraz ZSP nr 2 - wszystkie szkoły reprezentowały miasto Gniezno. Ostatecznie najlepszą drużyną Powiatowych Mistrzostw w Piłce Siatkowej w kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych została drużyna II Liceum Ogólnokształcącego pokonując w drodze do pierwszego miejsca ekipę siatkarzy I Liceum Ogólnokształcącego 2:1 oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Gniezna również 2:1. Drugie miejsce premiowane pucharem zajęła ekipa siatkarzy I Liceum Ogólnokształcącego, która najpierw przegrała z II Liceum Ogólnokształcącego 1:2 i następnie pokonała drużynę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w stosunku 2:1. Trzecia lokata w tym przypadku przypadła drużynie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Gniezna, która wszystkie swoje spotkania przegrała.

    Najlepsze trzy drużyny otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przes Starostę Powiatu Gnieźnieńskiego - Krzysztofa Ostrowskiego.

ps_mpow_ch_img01

ps_mpow_ch_img02

ps_mpow_ch_img03

ps_mpow_ch_img04

ps_mpow_ch_img05

ps_mpow_ch_img06

ps_mpow_ch_img09

ps_mpow_ch_img08

ps_mpow_ch_img07

ps_mpow_ch_img12

 

wstecz...