Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacje lokalne Gniezno


Wielkopolzki Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

 

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA SIATKOWA 2011/2012

 

Mistrzostwa II LO Gniezno w Piłce Siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet

    W dniu 8 marca 2012r odbyły się Mistrzostwa II LO Gniezno w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 18 reprezentacji klasowych. Mecze rozegrane zostały w czterech grupach, systemem "każdy z każdym" (do dwóch wygranych setów). Zwycięzcy grup spotkali się w fazie półfinałowej.

    W finale mecz o III miejsce rozegrały klasy 2D i 2G. W sportowej rywalizacji lepsza okazała się klasa 2D wygrywając z klasą 2G 2:0 (25:22, 25:8). Mecz o I miejsce i tytuł MISTRZYŃ II LO w GNIEŹNIE rozegrały klasy 2E oraz 2H. Po niezwykle zaciętym meczu zwyciężyła klasa 2E 2:1 (20:25, 25:23, 15:9).

    Pan dyrektor P.Goźdź wręczył zwycięzcom PUCHAR PRZECHODNI oraz rozdał okolicznościowe dyplomy.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - klasa 2E
II miejsce - klasa 2H
III miejsce - klasa 2D
IV miejsce - klasa 2G

Składy finalistek:

Klasa 2E:
Weronika Koronka, Daria Kolasińska, Izabela Furtak, Agata Perek, Weronika Pawlicka, Michalina Pawlicka, Patrycja Plucińska.

Klasa 2H:
Magdalena Maciejewska, Weronika Braciszewska, Kinga Czerwińska, Jagoda Gajda, Maja Muszalska.

Klasa 2D:
Martyna Kaniewska, Paulina Sobczak, Aleksandra Nowak, Aleksandra Simińska, Monika Sałamacka, Paulina Stranc.

Klasa 2G:
Katarzyna Kłosin, Paulina Smelkowska, Zuzanna Prus, Elżbieta Borowiak, Anna Maria Dawidowicz, Adrianna Kasprzak, Katarzyna Dolata.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom!

 

Anna Słomian
foto: Paulina Stranc

ps_mist2lo_dz_8marca_2011_2012_02

ps_mist2lo_dz_8marca_2011_2012_03

ps_mist2lo_dz_8marca_2011_2012_04

ps_mist2lo_dz_8marca_2011_2012_05

ps_mist2lo_dz_8marca_2011_2012_06

ps_mist2lo_dz_8marca_2011_2012_07

ps_mist2lo_dz_8marca_2011_2012_08

ps_mist2lo_dz_8marca_2011_2012_01

 

wstecz...