Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA 2018

 

Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK -etap rejonowy

W dniu 28 marca 2018r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK.
Do zawodów przystąpiły drużyny pięciu gnieźnieńskich szkół:
I LO, II LO (dwie drużyny), III LO (dwie drużyny), ZSP nr 1 (dwie drużyny), ZSP nr2.
Podczas Mistrzostw uczniowie rywalizowali w pięcioosobowych zespołach 
na specjalnie  przygotowanych , upozorowanych zdarzeniach, sytuacjach wymagających udzielenia pomocy poszkodowanym. Zawodnicy rozwiązywali również test teoretyczny z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz wiedzy dotyczącej międzynarodowego prawa humanitarnego i wiedzy o ruchu.
Zawodników oceniali : pielęgniarka szpitalna, ratownicy Pogotowia Ratunkowego oraz Państwowej Staży Pożarnej w Gnieźnie.
Głównym sędzią zawodów był p. Rafał Grześkowiak -ratownik Pogotowia Ratunkowego w Gnieźnie.

Końcowa klasyfikacja drużyn:
I miejsce – III LO (drużyna nr1)
II miejsce – II LO (drużyna nr 8)
III miejsce – II LO (drużyna nr 7)

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy a zwycięskie drużyny puchary oraz medale, które wręczyli:  dyrektor Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie p. Marcin Makohoński oraz dyrektor II LO w Gnieźnie p. Róża Grabowska.

Składy drużyn II LO:
Drużyna nr 7:
Wiktoria Berkowska kl. 2b, Dominika Raczkowska kl.2b, Urszula Miedzińska kl.2c, Agata Indycka kl. 3e, Dominik Lewandowski kl.2g
Drużyna nr 8:
Kinga Roszak kl.2b, Joanna Banaszak kl.2d, Maria Banaszak kl.2d, Sara Gajda kl.2d, Paula Nowaczyk kl.1c

Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy wolontariuszom za pomoc w organizacji Mistrzostw.

Anna Słomian+ foto