Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

 

Mistrzostwa Rejonu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej PCK


    W dniu 12 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej PCK. W zawodach udział wzięło siedem zespołów reprezentujących następujące szkoły: ZSP Witkowo, ZSP nr 1 Gniezno (2 drużyny), III Liceum Ogólnokształcące Gniezno (2 drużyny), II Liceum Ogólnokształcące (2 drużyny).
    W zmaganiach brały udział pięcioosobowe zespoły pierwszej pomocy.
Uczniowie rywalizowali na sześciu stacjach (w tym test). Część praktyczna składała się z pięciu scenek – pozoracji zorganizowanych w formie stacji. Ratownicy medyczni Pogotowia Ratunkowego oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie oceniali czynności ratownicze zawodników na poszczególnych stacjach. Głównym sędzią zawodów był pan Rafał Grześkowiak.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce -III Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie
2 miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Gnieźnie
3 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie (drużyna 2)
4 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie (drużyna 1)

Skład drużyny 1: Angelika Mizera kl.3c, Monika Pietruszewska kl.2a, Agata Indycka kl.2e, Weronika Słomian kl.2b, Banaszak Joanna kl.1d

Skład drużyny 2: Wiktoria Berkowska kl.b, Dominik Rączkowska kl.1b, Banaszak Maria kl.1d, Miedzińska Urszula kl.1c, Artur Matysiak kl.1b.

Opiekun drużyn : Anna Słomian

 

wstecz...