Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA NOŻNA 2018/2019

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Halowej Piłce Nożnej

    W dniu 16 listopada 2018 roku w Witkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Halowej Piłce Nożnej. Do turnieju zgłosiło się 11 zespołów, które w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy. Zeszłoroczni finaliści byli rozstawieni w grupach.

Grupa A
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie
Szkoła Teczniczna Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Gnieźnie
Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnies

Grupa B
I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie
Cechowa Szkoła Rzemieślnicza w Gnieźnie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie
III Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie

Grupa C
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Gnieźnie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie
II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie

Wyniki spotkań fazy grupowej:

ZSP 3 - ZSOiZ TRZEMESZNO        0:4
I LO - CSR                                  3:0
ZSP 1 - ZSP WITKOWO                0:3
STZDZ - ZSEO                            0:1
ZSP 2 - III LO                              1:2
ZSP 1 - II LO                               1:5
ZSP 3 - STZDZ                            2:0
I LO - ZSP 2                                1:0
ZSP WITKOWO - II LO                  0:5
ZSOiZ TRZEMESZNO - ZSEO         2:0
CSR - III LO                                 1:3
ZSP 3 - ZSEO                              4:1
I LO - III LO                                 0:1
ZSOiZ TRZEMESZNO - STZDZ       2:2
CSR - ZSP 2                                1:2

Półfinały:

I LO - II LO                                  0:3
III LO - ZSOiZ TRZEMESZNO         1:3

Finały:
I LO - III LO                                 2:3
II LO - ZSOiZ TRZEMESZNO          0:1

Klasyfikacja Końcowa Turnieju:
1 miejsce - ZSOiZ TRZEMESZNO
2 miejsce - II LO
3 miejsce - III LO
4 miejsce - I LO

Krzysztof Kamiński + foto

wstecz...