Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA NOŻNA 2010/2011

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Halowej Piłce Nożnej 5-osobowej

    16 listopada 2010r. w hali OSiR w Trzemesznie rozegrano  Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Halowej Piłce Nożnej Pięcioosobowej. Drużyny rywalizowały w czterech grupach, gdzie  mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym 2 x 7 minut.

Do turnieju przystąpiły:
1. II LO z Gniezna
2. ZSEO z Gniezna
3. ZSP z Witkowa
4. I LO z Gniezna
5. ZSZ 14 z Gniezna
6. ZSP 1 z Gniezna
7. ZSP 4 z Gniezna
8. III LO z Gniezna
9. ZSP Trzemeszno
10. LO Trzemeszno
11. ZSP nr 2 z Gniezna
12. ZSP nr 3 z Gniezna

Mecze rozegrane w rundzie eliminacyjnej:

Grupa A
II LO Gniezno 0:1 ZSEO Gniezno
ZSP Witkowo 0:5 ZSEO Gniezno
ZSP Witkowo 1:2 II LO Gniezno
Awans wywalczyła drużyna z ZSEO osiągając 6 pkt.

Grupa B
I LO Gniezno 0:0 III LO Gniezno
ZSZ 14 0:9 I LO Gniezno
III LO Gniezno 10:0 ZSZ 14
Awans wywalczyła drużyna III LO z Gniezna.

Grupa C
ZSP 1 Gniezno 0:3 ZSP Trzemeszno
ZSP 4 Gniezno 2:1 ZSP 1 Gniezno
ZSP Trzemeszno 3:0 ZSP 4 Gniezno
Awans wywalczyła drużyna ZSP Trzemeszno

Grupa D
LO Trzemeszno 2:3 ZSP 2 Gniezno
ZSP 2 Gniezno 1:1 ZSP 3 Gniezno
ZSP 3 Gniezno walkowery LO Trzemeszno   

    W grupie D miał miejsce dość nieprzyjemny nie sportowy incydent. Mianowicie ekipy z ZSP nr 3 z Gniezna oraz LO z Trzemeszna rozegrały z sobą mecz, który przez sędziów został uznany za tzw. USTAWIONY i obydwie drużyny otrzymały wykluczenie z rozgrywek i zasądzono im walkowery.
Awans zapewniła sobie drużyna z ZSP nr 2 z Gniezna

W pojedynkach finałowych wystąpiły ekipy:
1. ZSE-O z Gniezna
2. ZSP z Trzemeszna
3. III LO z Gniezna
4. ZSP nr 2 z Gniezna

Wyniki spotkań:

I półfinał:
ZSE-O    III LO    2:1
ZSP Trzemeszno    ZSP 2    1:4

Mecz o III miejsce
III LO    ZSP Trzemeszno    2:4

Mecz o I miejsce:
ZSE-O    ZSP 2    1:0

Tabela końcowa
I miejsce -    ZSEO
II miejsce -  ZSP 2 
III miejsce -  ZSP Trzemeszno
IV miejsce -  III LO

Reprezentacja II LO wystąpiła w następującym składzie:

  1. Filip Chrzanowski kl. 2B
  2. Mateusz Nowaczyk kl. 2A
  3. Karol Kuchta kl. 3A
  4. Marcin Nowak kl. 3F
  5. Błażej Duszyński kl. 3B
  6. Piotr Sobczak kl. 3A
  7. Marcin Budzyński kl. 2B
  8. Patryk Kolasiński kl. 1A
  9. Maksymilian Skolasiński kl. 1A
  10. Dawid Borys kl. 1A
  11. Wiktor Tomala kl. 3F
  12. Mateusz Piniarski kl. 3A
  13. Piotr Matuszak kl. 2B (kontuzjowany)

Opiekunem piłkarskiej reprezentacji II LO z Gniezna był Krzysztof Kamiński

 

 

wstecz...