Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


LEKKOATLETYKA 2017/2018

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

25 kwietnia 2018 na terenie Stada Ogierów w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Dziewczęta rywalizowały na dystansie ok. 1000 m , natomiast chłopcy ok. 1500 m. Do punktacji drużynowej punktowało 6 najlepszych zawodniczek i zawodników z danej szkoły.

Rywalizacja dziewcząt zakończyła się następująco:

  • Drużynowo:

1miejsce – II LO Gniezno (1119 pkt)
2 miejsce – I LO Gniezno  (1115 pkt)
3 miejsce – III LO Gniezno (1098 pkt)

  • Indywidualnie:

1 miejsce –Izabela Bąkowska (ID) – II LO Gniezno
2 miejsce – Agata Zachwieja – I LO Gniezno
3 miejsce - Olga Nowogrodzka – III LO Gniezno

Pozostałe miejsca zawodniczek II LO Gniezno:

4. Julia Kossakowska 1b
9. Paula Nowaczyk 1c
11. Alicja Przybylska 1c
13. Julia Mierzwiak 2e
14. Natalia Berkowska 1d
15. Marika Jaskuła 2d
16. Iga Zakrzewska 2b
21. Natalia Kozłowska 2b
23. Katarzyna Skowrońska 2e

Klasyfikacja chłopców przedstawia się następująco:

  • Drużynowo:

1miejsce – I LO Gniezno
2 miejsce – II LO Gniezno
3 miejsce – III LO Gniezno

  • Indywidualnie:

1 miejsce – Lewandowski Jakub  – I LO Gniezno
2 miejsce – Kapela Wojciech – I LO Gniezno
3 miejsce -  Porembski Mikołaj - I LO Gniezno

Miejsca zawodników II LO Gniezno:

7. Mikołaj Wiaderkiewicz 3a
8. Wojciech Doberschutz 2a
10. Wojciech Występski 1b
12. Malanowski Adrian 2a
13. Jakub Małecki 2c
18. Kurtysiak Paweł 1b
20. Bartek Pawlicki 1b

Do dalszej rywalizacji na etapie wojewódzkim awansowały najlepsze drużyny oraz indywidualni medaliści zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Opiekun drużyn II LO: Klaudiusz Kozłowski

 

wstecz...