Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


LEKKOATLETYKA 2016/2017

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

25 kwietnia 2017 na terenie Stada Ogierów w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
Dziewczęta rywalizowały na dystansie ok. 1000 m , natomiast chłopcy ok. 1500 m.
Do punktacji drużynowej punktowało 6 najlepszych zawodniczek i zawodników z danej szkoły.

Rywalizacja dziewcząt zakończyła się następująco:

  • Drużynowo:

1miejsce – II LO Gniezno
2 miejsce – I LO Gniezno
3 miejsce – III LO Gniezno
4 miejsce – ZSEO Gniezno

  • Indywidualnie:

1 miejsce –Michalina Gorczyńska –I LO Gniezno
2 miejsce – Masłowska Olga – II LO Gniezno
3 miejsce -  Gaczkowska Weronika – III LO Gniezno

Klasyfikacja chłopców przedstawia się następująco:

  • Drużynowo:

1miejsce – I LO Gniezno
2 miejsce – II LO Gniezno
3 miejsce – III LO Gniezno
4 miejsce – ZSEO Gniezno

  • Indywidualnie:

1 miejsce –Kwapiszewski Kacper  – I LO Gniezno
2 miejsce – Lewandowski Jakub  – I LO Gniezno
3 miejsce -  Zabiszak Piotr  – II LO Gniezno

Do dalszej rywalizacji na etapie wojewódzkim awansowały najlepsze drużyny oraz indywidualni medaliści zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

IILO Gniezno reprezentowali:

  • Dziewczęta: Masłowska Olga 3c, Masłowska Bogna 3g, Smarzyk Agnieszka 3a, Zielińska Anna 1d, Kozłowska Natalia 1b, Pietruszewska Martyna 3e, Mierzwiak Julia 1e, Skowrońska Katarzyna 1e

 

Chłopcy: Zabiszak Piotr 3e, Kasprzyk Filip 2a, Machiński Jarosław 3c, Małecki Jakub 1c, Doberschultz Wojciech 1a, Wachowiak Hubert 1f, Matusz Maciej 2e, Sydorowicz Szymon 1a, Malanowski Adrian 1a

Opiekun drużyn II LO: Klaudiusz Kozłowski

 

 

wstecz...