Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA KOSZYKOWA 2016/2017

 

PÓŁFINAŁ LICEALIADY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

W czwartek dnia 23 marca 2017r. w hali sportowej XX LO w Poznaniu odbył się półfinałowy turniej Licealiady Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Dziewcząt.

Do turnieju przystąpiły 4 zespoły, reprezentujące szkoły: II LO Gniezno, XX LO Poznań,
LO Trzcianka, I LO Leszno.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Oto wyniki poszczególnych meczów:
II LO Gniezno – LO Trzcianka                     25:16
LO Trzcianka – I LO Leszno                         20:26
II LO Gniezno
– XX LO Poznań                  41:21
XX LO Poznań – I LO Trzcianka                  59:8
II LO Gniezno – I LO Leszno                                   19:39
XX LO Poznań – I LO Leszno                                   84:21


Na podstawie wyników rozegranych meczów ustalono kolejność miejsc:
1 miejsce XX LO Poznań
2 miejsce I LO Leszno
3 miejsce II LO Gniezno
4 miejsce LO Trzcianka


Do finałowych rozgrywek zakwalifikowały się drużyny XX LO Poznań, I LO Leszno. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Drużyna II LO Gniezno zajęła 5-6 miejsce w Wielkopolsce w tegorocznych rozgrywkach.
II LO reprezentowały: A. Gulczyńska, J. Mierzwiak, A. Skubiszyńska, M. Kowalska,
S. Zielińska, K. Matysiak, N. Janiuk, A. Grzechowiak, A. Dąbal,
J. Marek.

Opiekun drużyny: Klaudiusz Kozłowski

 

 

wstecz...