Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA KOSZYKOWA 2013/2014

 

JEST AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

    W dniu 26.02.2014 w sali widowiskowej w Międzychodzie drużyna z II LO im. Dąbrówki w Gnieźnie wywalczyła awans do finału województwa wielkopolskiego w koszykówce chłopców zajmując II miejsce w turnieju półfinałowym.
           
            Oto wyniki wszystkich spotkań w turnieju:
                                   I LO Kościan – Rolnik Międzychód  29:37
                                   II LO Gniezno – II LO Konin   23:50
                                   I LO Kościan -  II LO Konin   28:41
                                   II LO Gniezno -  Rolnik Międzychód  47:45
                                   II LO Gniezno - I LO Kościan  49:31
                                   II LO Konin -  Rolnik Międzychód   60:37

            Ostateczna klasyfikacja turnieju:
                                   1 miejsce   II LO Konin
                                   2 miejsce   II LO Gniezno
                                   3 miejsce   Rolnik Międzychód
                                   4 miejsce   I LO Kościan

Dwie pierwsze drużyny  awansowały do finałowych rozgrywek wojewódzkich.
Zespołowi Dąbrówki gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

II LO Gniezno reprezentowali:
Nowiński K., Szeszycki T., Łepski K., Grajek Ł., Antkowiak A., Webner P., Buraczyk G., Sadecki M., Wierzbicki W. , Hernackim K., Robasazkiewicz B., Szreder J.

Opiekun drużyny: Klaudiusz Kozłowski, Binarsch Dagmara

Klaudiusz Kozłowski
foto: Dagmara Binarsch

 

 

wstecz...