Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA KOSZYKOWA 2017/2018

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Koszykówce Chłopców

   W dniu 30.11.2017 w sali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach tych wystartowało 5 drużyn, które rozegrały
10 spotkań systemem „każdy z każdym”.

Oto wyniki:
ZSE-O Gniezno  -  III LO Gniezno      29 : 43
II LO Gniezno  –  I LO Gniezno         34 : 9
ZSE-O Gniezno  -  ZSP nr 3 Gniezno  27 : 31
III LO Gniezno   -  II LO Gniezno      26 : 25
I LO Gniezno     -   ZSP nr 3 Gniezno  12 : 22  
ZSE-O Gniezno -  II LO Gniezno       28 : 32
III LO Gniezno  -  ZSE-O Gniezno      30 : 11
II LO Gniezno  -  ZSP nr 3 Gniezno   34 : 32
ZSE-O Gniezno  -  I LO Gniezno         15 : 11
III LO Gniezno   - ZSP nr 3 Gniezno   51 : 29

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1 miejsce – III LO Gniezno
2 miejsce -  II LO Gniezno
3 miejsce – ZSP nr 3 Gniezno   
4 miejsce -  ZSE-O Gniezno 
5 miejsce -  I LO Gniezno 
 
Zwycięski zespół III LO Gniezno będzie reprezentował powiat gnieźnieński w rozgrywkach regionalnych.
Gratulujemy wszystkim drużynom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

II LO Gniezno reprezentowali:
Leśniczak Piotr 3b, Kubicki Jakub 3a,Wiaderkiewicz Mikołaj 3a, Milak Michał 2a, Małkowski Jakub 2a, Jeliński Jakub 1d, Chudy Albert 1a, Chojnacki Igor 2g, Janiak Klaudiusz 2g, Sadecki Dawid 1e

Opiekun : Klaudiusz Kozłowski

Foto: Mikołaj Brzóstowicz

 

wstecz...