Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA KOSZYKOWA 2013/2014

 

KOLEJNE MISTRZOSTWO POWIATU DLA II LO GNIEZNO

    W środę 11.12.2013 reprezentanci naszej szkoły – II LO Gniezno zdobyli po raz kolejny tytuł Mistrza Powiatu Gnieźnieńskiego w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
    W turnieju powiatowym wystartowało 6 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy.
 W grupach rywalizowano systemem „ każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów.
Oto wyniki spotkań:
GRUPA  A
            ZSP 3 GNIEZNO – ZSP 4 GNIEZNO   18:35
            ZSP 3 GNIEZNO – III LO GNIEZNO   23:14
            ZSP 4 GNIEZNO -  III LO GNIEZNO   56:18

Awans do półfinałów uzyskały zespoły  ZSP 4 GNIEZNO ( I miejsce w grupie) oraz  ZSP 3 GNIEZNO ( II miejsce w grupie).

GRUPA  B
            I LO GNIEZNO – II LO GNIEZNO     16 : 46
            I LO GNIEZNO – ZSP 2 GNIEZNO     23 : 30
            ZSP 2 GNIEZNO -  II LO GNIEZNO    27 : 35

Awans do półfinałów uzyskały zespoły II LO GNIEZNO  ( I miejsce w grupie) oraz   ZSP 2 GNIEZNO ( II miejsce w grupie).

PÓŁFINAŁY:
             ZSP 4 GNIEZNO -  ZSP 2 GNIEZNO    19 : 14
             II LO GNIEZNO -  ZSP 3 GNIEZNO     44 : 14

MECZ O  3 MIEJSCE:
             ZSP 2 GNIEZNO -  ZSP 3 GNIEZNO     26 : 30

MECZ  O 1 MIEJSCE:
             II LO GNIEZNO -  ZSP 4 GNIEZNO      42 : 24

    II LO Gniezno jako zwycięzca rozgrywek powiatowych będzie reprezentować powiat gnieźnieński w dalszych rozgrywkach rejonowych.

    Naszą szkołę reprezentowali: Nowiński K., Szeszycki T., Łepski K., Hernacki K., Grajek Ł., Robaszkiewicz B., Antkowiak A., Webner P., Szreder J., Buraczyk G., Sadecki M., Wierzbicki W.

Opiekun drużyny: Klaudiusz Kozłowski

Klaudiusz Kozłowski
foto:Adrianna Kłosin,
Wiktoria Kulecka

 

wstecz...