Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA KOSZYKOWA 2017/2018

 

Mistrzostwa Rejonu Poznań Treren Wschód w Koszykówce 3x3 Dziewcząt (dawniej streetball)

W dniu 24.05.2018 na obiektach sportowych I LO w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Poznań Teren Wschód w Koszykówce 3 x 3 Dziewcząt.
6 zespołów podzielono na 2 grupy, gdzie grano systemem „każdy z każdym”. W dalszej rywalizacji zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc rozegrali między sobą mecze półfinałowe, a ekipy z miejsc trzecich mecz o miejsca 5-6. Zwycięscy półfinałów zagrali mecz o miejsce 1, natomiast pokonani mecz o miejsce 3.

Oto wyniki spotkań:
grupa A
ZSEO Gniezno – ZSP 2 Jarocin   3 : 5
ZSP 2 Jarocin – I LO Jarocin       8 : 1
ZSEO Gniezno – I LO Jarocin   10 : 0
grupa B
ZSP 1 Jarocin – II LO Gniezno  3 : 5
II LO Gniezno  - I LO Gniezno  9 : 2
ZSP 1 Jarocin –  I LO Gniezno    3 : 5

I półfinał
ZSP 2 Jarocin - I LO Gniezno     3 : 8
II półfinał
II LO Gniezno - ZSEO Gniezno 6 : 8

mecz o miejsce 5
I LO Jarocin - ZSP 1 Jarocin       5 : 3
mecz o miejsce 3
ZSEO Gniezno - ZSP 2 Jarocin   6 : 5
mecz o miejsce 1
II LO Gniezno - I LO Gniezno    3 : 5

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. I LO Gniezno
  2. II LO Gniezno
  3. ZSEO Gniezno
  4. ZSP 2 Jarocin
  5. I LO Jarocin
  6. ZSP 1 Jarocin

Do dalszych rozgrywek wojewódzkich awansowały 3 pierwsze zespoły.
Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów.

II LO Gniezno reprezentowały: Mierzwiak Julia 2e, Skubiszyńska Aleksandra 2e,
Janiuk Natalia 2e, Matysiak Katarzyna 2f

Opiekun drużyny: Klaudiusz Kozłowski

Klaudiusz Kozłowski + foto

 

wstecz...