Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA KOSZYKOWA 2017/2018

 

Mistrzostwa Rejonu Poznań Treren Wschód w Koszykówce 3x3 Chłopców (dawniej streetball)

W dniu 23.05.2018 na obiektach sportowych I LO w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Poznań Teren Wschód w Koszykówce 3 x 3 Chłopców.
8 zespołów podzielono na 3 grupy, gdzie grano systemem „każdy z każdym”. W dalszej rywalizacji zwycięzcy grup rozegrali między sobą mecze o miejsca 1-3, zespoły z drugich miejsc o miejsca 4-6, a trzecie drużyny o miejsca 7-8.

Oto wyniki spotkań:
grupa A
ZSEO Gniezno – ZSP 3 Gniezno 5 : 6
ZSP 3 Gniezno – I LO Jarocin   10 : 6
ZSEO Gniezno – I LO Jarocin   10 : 8
grupa B
III LO Gniezno – ZSP 2 Jarocin 13 : 9 oraz 8 : 5
grupa C
ZSP 1 Jarocin – II LO Gniezno  9 : 8
II LO Gniezno  - ZS Politechnicznych Września  14:13
ZSP 1 Jarocin –  ZS Politechnicznych Września    12:3

grupa o miejsca 1-3
ZSP 3 Gniezno  – III LO Gniezno 4 :15
ZSP 3 Gniezno - ZSP 1 Jarocin      9 : 4
III LO Gniezno - ZSP 1 Jarocin     15:13
grupa o miejsca 4-6
ZSEO Gniezno – ZSP 2 Jarocin     5 : 7
ZSEO Gniezno – II LO Gniezno  4 : 8
II LO Gniezno – ZSP 2 Jarocin    6 : 8
grupa 7-8
I LO Jarocin - ZS Politechnicznych Września 13:16

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. III LO Gniezno 4 :15
  2. ZSP 3 Gniezno
  3. ZSP 1 Jarocin
  4. II LO Gniezno
  5. ZSP 2 Jarocin
  6. ZSEO Gniezno
  7. ZS Politechnicznych Września
  8. I LO Jarocin

Do dalszych rozgrywek wojewódzkich awansowały 3 pierwsze zespoły.
Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów.

II LO Gniezno reprezentowali: Leśniczak P. 3B, Kubicki Jakub 3A, Milak Michał 2A, Małkowski Jakub 2A
Opiekun drużyny: Klaudiusz Kozłowski

Klaudiusz Kozłowski + foto

 

wstecz...