Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA KOSZYKOWA 2016/2017

 

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SPG w Koszykówce Dziewcząt


W środę 1 marca 2017r. w hali sportowej LO we Wrześni odbył się Finał Rejonu Poznań Teren Wschód.

Do turnieju przystąpiło 5 zespołów, reprezentujących szkoły:
II LO Gniezno, LO Środa Wielkopolska, Jarocin ZSP 2, LO Września i ZSO Śrem.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Oto wyniki poszczególnych meczów:
II LO Gniezno – LO Środa Wielkopolska 21:18
LO Środa Wielkopolska – Jarocin             11:13
II LO Gniezno
– LO Września                  26:4
LO Środa Wielkopolska – LO Września    16:7
II LO Gniezno – Jarocin ZSP II                20:12
LO Środa Wielkopolska – ZSO Śrem       20:8
II LO Gniezno ZSO Śrem                     22:4
Jarocin ZSP II – LO Września                  12:10
Jarocin ZSP II – ZSO Śrem                      14:6
LO Września- ZSO Śrem                          13:11

Na podstawie wyników rozegranych meczów ustalono kolejność trzech pierwszych miejsc:
1 miejsce II LO Gniezno
2 miejsce Jarocin ZSP 2
3 miejsce LO Środa

Drużyna II LO Gniezno przechodzi do dalszych rozgrywek wojewódzkich. Życzymy godnego reprezentowania naszej szkoły i samych sukcesów.

II LO reprezentowały: A. Gulczyńska, J. Mierzwiak, A. Skubiszyńska, M. Kowalska, J. Marek
S. Zielińska, K. Matysiak, M. Grzywnowicz, N. Janiuk, A. Grzechowiak, W. Pietz, A. Dąbal.

Opiekun drużyny: Klaudiusz Kozłowski

 

wstecz...