Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


INNE WYDARZENIA SPORTOWE 2018/2019

 

Mistrzostwa Wielkopolski w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

      W dniu 17 grudnia w hali sportowej w Krzyżu Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Drużynowym Tenisie Stołowy Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wystąpili zwycięzcy rejonów. Mecze rozegrane zostały w grupach, do dwóch wygranych setów, zgodnie z przepisami PZTS. Drużyny, które zdobyły dwa pierwsze miejsca w grupie awansowały do dalszych rozgrywek.
W kategorii dziewcząt wystąpiło 12 drużyn reprezentujących następujące szkoły: ZSZ 6 Poznań, I LO Krotoszyn, LO Czarnków, LO Szamotuły, ZSE Leszno, ZSP Kłodawa, ZSS 4 Pniewy, ILO Jarocin, LO Koło, ZSP Nietążkowo, ZSE Poznań, II LO Gniezno.
W kategorii chłopców do zawodów przystąpili reprezentanci 14 szkół: ZSP Czarnków, III LO Poznań, ZSP Zduny, II LO Konin, ZSP Kępno, Leszno, II LO,ZSO Krzyż Wlkp., I LO Gniezno, ZS Kórnik, ZSP Nietążkowo, LO Słupca, Wyrzysk, ZS Oborniki, II LO Gniezno.
Klasyfikacja w grupie dziewcząt:


Lp.

Drużyna

ZSP NIETĄŻKOWO

ZSE POZNAŃ

II LO GNIEZNO

Z

M

1.

ZSP NIETĄŻKOWO

1 : 3

3  : 0

3 : O

1

II

2.

ZSE POZNAŃ

3 : 1

X

3 : 0

2

I

3.

II LO GNIEZNO

0 : 3

0 : 3

X

0

III

Klasyfikacja w grupie chłopców:


L.p.

Drużyna

II LO KONIN

ZSP KĘPNO

LESZNO

II LO GNIEZNO

Z

M

1.

II LO KONIN

X

3 : 2

1 : 3

3 : 1

2

II

2.

ZSP KĘPNO

2 : 3

X

3 : 2

1 : 3

1

IV

3.

LESZNO

3 : 1

2 : 3

X

3 : 1

2

I

4.

II LO GNIEZNO

1 : 3

3 : 1

1 : 3

X

1

III

Drużyna dziewcząt oraz chłopców II LO zdobyła  IX MIEJSCE w końcowej klasyfikacji turnieju.
Skład II LO:
J. Trzosek, K. Kiełczewska, M. święciechowska, D. Lewandowski, S. Poradka.
Opiekun: Anna Słomian