Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


INNE WYDARZENIA SPORTOWE 2014/2015

 

Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

    W dniu 19 listopada 2018r. w Środzie Wielkopolskiej odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców . Do rywalizacji sportowej przystąpiły drużyny dziewcząt reprezentujące następujące szkoły:  ZSR Środa Wlkp., LO Środa Wlkp., II LO Gniezno, ZSP nr 1 Gniezno, I LO Jarocin, ZSP nr 2 Jarocin, ZSP Śrem, ZSO Śrem.  
W turnieju  chłopców wystąpiły następujące reprezentacje szkół : ZSR Środa Wlkp., CKZiL Środa Wlkp. , I LO Gniezno, ZSPol  Września, ZSP nr 2 Jarocin, ZSP nr 1 Jarocin, ZSPol  Śrem, ZSO Śrem.
 Mecze  rozegrane zostały w dwóch grupach . Do dalszych rozgrywek  awansowały dwie pierwsze drużyny  z każdej grupy.


Dziewczęta
Grupa A


Zespół

1

2

3

4

punkty

miejsce

II LO Gniezno

X

3 : 0

3 : 1

3 : 1

6

1

ZSPol Śrem

0 : 3

X

2 : 3

1 : 3

0

4

ZSP Jarocin

1 : 3

3 : 2

X

1 : 3

2

3

ZSR Środa Wlkp.

1 : 3

3 : 1

3 : 1

X

4

2

Grupa B


Zespół

1

2

3

4

punkty

miejsce

LO Środa Wlkp.

x

0 : 3

3 : 2

0 : 3

2

3

I LO Jarocin

3 : 0

x

3 : 0

3 : 0

6

1

ZSO Śrem

2 : 3

0 : 3

x

0 : 3

0

4

ZSP nr 1 Gniezno

3 : 0

0 : 3

3 : 0

x

4

2

Półfinał  i finał:
ZSR Środa Wlkp. – I LO Jarocin              ZSP nr 1 Gniezno – II LO Gniezno ( 1 : 3 )
mecz o miejsce I  -II                                  II LO Gniezno – I LO Jarocin ( 0 : 3)
mecz o miejsce III –IV                               ZSP nr 1 Gniezno – ZSR Środa Wlkp.
Klasyfikacja końcowa:
miejsce 1- I LO Gniezno                                                 miejsce 3 – ZSP nr 1 Gniezno
miejsce 2 – II LO Gniezno                                             miejsce 4 – ZSR Środa Wlkp.

 

Chłopcy
Grupa A


Zespół

1

2

3

4

punkty

miejsce

ZSO Śrem

X

3 : 0

0 : 3

3 : 1

4

2

ZSP Jarocin

0 : 3

x

0 : 3

1 : 3

0

4

I LO Gniezno

3 : 0

3 : 0

x

3 : 0

6

1

CKZiU Środa Wlkp.

1 : 3

3 : 1

0 : 3

X

2

3

Grupa B


Zespół

1

2

3

4

5

punkty

miejsce

ZSR Środa Wlkp.

X

3 : 0

3 : 1

0 : 3

3 : 1

6

2

ZSP Śrem

0 : 3

X

3 : 1

0 : 3

2 : 3

2

 

ZSP nr 1 Jarocin

1 : 3

1 : 3

X

0 : 3

3 : 2

2

 

II LO Gniezno

3 : 0

3 : 0

3 : 0

X

3 : 0

8

1

ZSPol Września

1 : 3

3 : 2

2 : 3

0 : 3

X

2

 

Półfinał i finał:
I LO Gniezno –ZSR Środa Wlkp   ( 2 : 0 )           II LO – ZSO Śrem     ( 2 : 0 )
mecz  o miejsce I - II                       II LO Gniezno –I LO Gniezno  ( 3 : 0 )
mecz o miejsce  III -  IV                  ZSO Śrem – ZSR Środa Wlkp. (3 : 1 )
Klasyfikacja końcowa:
miejsce 1 – II LO Gniezno                                                         miejsce 3 –ZSO Śrem
miejsce 2 -  I LO Gniezno                                                           miejsce 4 – ZSR Środa Wlkp.
Reprezentacja II LO
 J. Trzosek, K. Kiełczewska, D. Lewandowski, S. Poradka, D. Tymosz
Opiekun: Anna Słomian

Anna Słomian +foto