Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


INNE WYDARZENIA SPORTOWE 2018/2019

 

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców XX Licealiady

  W dniu 18 października 2018r. w sali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
  Mistrzostwa przeprowadzone zostały zgodnie z regulaminem XX WIMS i przepisami PZTStoł. Do turnieju dziewcząt zgłosiło się sześć drużyn reprezentujących następujące szkoły: I LO, II LO, ZSE-O, ZSP 1, ZSP2, ZSP3. Mecze dziewcząt rozegrane  zostały w dwóch grupach,  a do dalszych rozgrywek awansowały dwa najlepsze  zespoły z każdej grupy. W półfinale wystąpiły reprezentacje: ILO, II LO, SZP 1, ZSP2. W  finale spotkały się ponownie drużyny II LO i ZSP 1.

  Do turnieju chłopców przystąpiło pięć zespołów: I LO, II LO, ZSE-O, ZSP 2, ZSP 3.  
Turniej chłopców rozegrany został systemem „każdy z każdym”. 
Zespoły dziewcząt i chłopców składały się z dwóch zawodników  i  jednego zawodnika rezerwowego.
Porządek gier był następujący: A-X, B-Y, gra podwójna, A-Y, B-X.

Kolejność  zdobytych miejsc w grupach dziewcząt:
Grupa 1:
1 miejsce –ZSP 1, 2 miejsce – II LO, 3 miejsce –III LO
Grupa 2:
1 miejsce – I LO, 2 miejsce – ZSP 2, 3 miejsce – ZSP 3
W dalszych rozgrywkach drużyna dziewcząt  wygrała wszystkie mecze i zwyciężyła w całym turnieju.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt :
1 miejsce –II LO
2 miejsce – ZSP 1
3 miejsce -  I LO
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1 miejsce – I LO
2 miejsce – II LO
3 miejsce – ZSP 2
Do zawodów rejonowych awansowały dwie najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców.

 Reprezentacja II LO:
Drużyna dziewcząt:  K.  Kiełczewska , J. Trzosek , M. Śięciochowska
Drużyna chłopców : D. Lewandowski , S. Poradka , D. Tymosz

Gratulujemy

Anna Słomian + foto

 

wstecz...