Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


INNE WYDARZENIA SPORTOWE 2015/2016

 

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Tenisie Stołowym Chłopców

    W czwartek 22 października 2015 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Tenisie Stołowym Chłopców .
    Po kilkuletniej przerwie w zawodach tych wzięli udział uczniowie naszego liceum: Łukasz Jałoszyński, Maciej Występski, Bartłomiej Występski oraz Paweł Kujawski.
    Do turnieju przystąpiły także reprezentacje : III Liceum Ogólnokształcącego, ZSP nr 2 oraz ZSE-O w Gnieźnie. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”, do trzech wygranych meczów w bezpośrednim pojedynku pomiędzy drużynami  (3 single, ewentualnie debel i 3 single).
    Po zaciętej i wyrównanej walce okazało się , że najlepszą drużyną powiatu jest ZSE-O w Gnieźnie. Uczniowie wymienionej szkoły reprezentować będą powiat gnieźnieński w rozgrywkach rejonowych.

Zespół II LO zajął w turnieju  - 2 miejsce.
Tabela wyników:

 

ZSP nr 2

II LO

III LO

ZSE-O

ZSP nr 2

---------------

3:4 (12:17)

3:4 (10:12)

2:5 (12:18)

II LO

4:3 (17:12)

--------------

5:2 (15:9)

3:4 (11:13)

III LO

4:3 (12:10)

2:5 (9:15)

---------------

3:4 (9:13)

ZSE-O

5:2 (18:12)

4:3 (13:11)

4:3 (13:9)

--------------

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce – ZSE-O
2 miejsce – II LO
3 miejsce – III LO
4 miejsce – ZSP nr 2
                                                                                                                Zwycięzcom gratulujemy!!!

Anna Słomian + foto

 

wstecz...