Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


INNE WYDARZENIA SPORTOWE 2015/2016

 

PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SPG
 W WIELKOPOLSCE
 W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

    W Poznaniu na plaży miejskiej Rusałka odbyła się uroczystość podsumowania współzawodnictwa na najbardziej usportowioną szkołę w Wielkopolsce w roku szkolnym 2015/16.
    Miło jest poinformować, że nasza szkoła II LO w Gnieźnie zajęła w klasyfikacji generalnej szkół ponadgimnazjalych IV miejsce (na  244 sklasyfikowanych szkół).
    Podczas uroczystości delegacja naszego liceum ( Lewandowska A., Masłowska O., Świerczek M., Mróz P. oraz Kozłowski K.) odebrała okazały puchar, dyplom oraz nagrodę finansową dla szkoły.
Wszystkim uczniom reprezentującym II LO w Gnieźnie w rywalizacji sportowej na etapach powiatowych, regionalnych i wojewódzkich w różnych dyscyplinach sportowych serdecznie dziękujemy i gratulujemy zdobytych lokat oraz IV miejsca
w podsumowaniu całego współzawodnictwa sportowego w Wielkopolsce w roku szkolnym 2015/16.
    Pragniemy też podziękować Starostwu Powiatowemu w Gnieźnie w osobie  Tomasza Pokładeckiego - inspektora Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego za stałą współpracę i umożliwienie młodzieży udziału w wielu zawodach sportowych rangi powiatowej, regionalnej i wojewódzkiej.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego w składzie:

Słomian Anna, Binarsch Dagmara, Gleba Tomasz, Kamiński Krzysztof, Kozłowski Klaudiusz

Klasyfikacja nagradzanych szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce     I Liceum Ogólnokształcące Turek
II miejsce    Liceum Ogólnokształcące Wolsztyn
III miejsce  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Jarocin
IV miejsce  II Liceum Ogólnokształcące Gniezno
V miejsce    II Liceum Ogólnokształcące Kalisz
VI miejsce   Zespół Szkół nr 1 Ostrzeszów

Klaudiusz Kozłowski + foto