Dyscypliny

Jesteś gościem
na tej stronie

TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


INNE WYDARZENIA SPORTOWE 2016/2017

 

XII Gnieźnieńska Gala Sportu

    W piątek 13 stycznia w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyła się XII Gala Sportu. Podczas niej wyłonieni zostali najlepsi sportowcy, trenerzy, oraz drużyny. W tym roku przyznano także nagrodę specjalną za całokształt pracy na rzecz sportu, którą otrzymał Przemysław Urbaniak za ,,Działalność na rzecz sportu w Pierwszej Stolicy Polski”.
    Najważniejszym punktem gali było wręczenie nagród dla najlepszej dziesiątki gnieźnieńskich sportowców w roku 2016. Już po raz drugi tytuł najlepszego sportowca otrzymała Klaudia Piórek - zawadniczka AKT Samuraj.
    Równie ważny jest fakt, że dwójka aktualnych uczniów II LO w Gnieźnie znalazła się w pierwszej dziesiątce tego prestiżowego plebiscytu.

    Wyróżnienia otrzymali:

1. Klaudia Piórek – AKT Samuraj
2. Szymon Budnikowski – Sklep Polski MKK Gniezno
3. Robert Bosiacki – GKR Tytan Gniezno
4. Adam Konieczny – MKS Mieszko Gniezno
5. Arkadiusz  Brożek – UKH Start 1954 Gniezno
6. Joanna Różańska – MKS URBIS Gniezno
7. Paulina Nowacka – KS Stella Gniezno
8. Jacek Kurowski – UKH Start 1954 Gniezno
9. Michał Szydłowski – Sklep Polski MKK Gniezno
10. Piotr Zabiszak – GTT Maciejak Diament GOSiR Gniezno

Jacek Kurowski nie mógł odebrać wyróżnienia osobiście, gdyż aktualnie przebywa w Lizbonie, gdzie jako reprezentant polski uczestniczy w Halowych Mistrzostwach Europy w Hokeju na Trawie.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

 

Jacek Kurowski - Hokej na trawie - UKH Start 1954 Gniezno - 8 miejsce

 

Piotr Zabiszak - Triathlon - GTT Maciejak Diament GOSiR Gniezno - 10 miejsce

 

stypendyści:

 

wstecz...