Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


BADMINTON 2011/2012

 

IV Indywidualne Mistrzostwa II LO Gniezno w Badmintona

    15 marca 2012r. w hali sportowej II LO rozegrano IV Indywidualne Mistrzostwa II LO Gniezno w Badmintona. Do zawodów przystąpiło 14 dziewcząt oraz 13 chłopaków. Stawkę tradycyjnie uzupełnili nauczyciele WF, który rozgrywali swoje mecze grupowe poza klasyfikacją.
    Dziewczęta rozgrywały mecze w trzech, a panowie w czterech grupach. Do fazy finałowej awansowali tylko zwycięzcy swoich grup. Panie rozegrały finał systemem „każda z każdą”. Panowie, po losowaniu przeciwników, rozegrali najpierw spotkania półfinałowe, a następnie finały o pierwsze i o trzecie miejsce.
    Bardzo miło było nam gościć zeszłorocznego zwycięzcę tych mistrzostw, absolwenta II LO Marcina Rozuma. Marcin także poza klasyfikacją rozegrał kilka towarzyskich spotkań.
    Wszyscy finaliści  otrzymali pamiątkowe dyplomy.

    Bardzo ważny wkład w organizację tego turnieju mieli uczniowie, którzy zajmowali się:

nagłośnieniem: Jakub Krakowiak i Patryk Skolasiński
stolik sędziowski: Martyna Błażejewska, Magdalena Maciejewska
zdjęcia: Magdalena Maciejewska, Paulina Stranc
zawodnicy, którzy w wolnym czasie sędziowali mecze koleżanek i kolegów

Wszystkim bardzo dziękujemy.
Zwycięzcom gratulujemy !!!

Wyniki poszczególnych spotkań w fazie grupowej i finałowej:

Grupa A

  Słabuszewska Kazmucha Rusiłowicz Lemiesz Słomian pkt. m-ce
Słabuszewska M.
3G
X
0:2
0:2
2:0
0:2
2
IV
Kazmucha P.
2C
2:0
X
2:0
2:0
2:0
8
I
Rusiłowicz M.
1D
2:0
0:2
X
2:0
2:0
6
II
Lemiesz M.
3H
0:2
0:2
0:2
X
0:2
0
V
Słomian A.
N
2:0
0:2
0:2
2:0
X
4
III

Brupa B

  Wegner 2E Piniarska Zacholska Dolata Wegner 1A Binarsch pkt. m-ce
Wegner M.
2E
X
0:2
0:2
0:2
1:2
0:2
0
VI
Piniarska M.
3E
2:0
X
0:2
0:2
1:2
0:2
2
V
Zacholska E.
3F
2:0
2:0
X
0:2
2:0
0:2
6 (6:4)
III
Dolata K.
2G
2:0
2:0
2:0
X
2:0
2:0
10
I
Wegner M.
1A
2:1
2:1
2:1
0:2
X
0:2
6 (6:7)
IV
Binarsch D.
N
2:0
2:0
2:0
0:2
2:0
X
8
II

Grupa C

  Koronka Banasik Kosińska Jędrzejewska Pawlak pkt. m-ce
Koronka W.
2E
X
2:0
2:0
2:0
2:0
8
I
Banasik M.
3E
0:2
X
0:2
0:2
0:2
0
V
Kosińska D.
3F
0:2
2:0
X
0:2
0:2
2
IV
Jędrzejewska A.
3H
0:2
2:0
2:0
X
0:2
4
III
Pawlak K.
3G
0:2
2:0
2:0
2:0
X
6
II

Grupa D

 

Frankowski Zacholski Rybicki Płuciennik

pkt.

m-ce

Frankowski W.
1A
X
2:0
2:0
2:0
6
I
Zacholski A.
3E
0:2
X
1:2
0:2
0
IV
Rybicki P.
2B
0:2
2:1
X
0:2
2
III
Płuciennik M.
2E
0:2
2:0
2:0
X
4
II

Grupa E

 

Łachajczyk Kubiak Rominiecki Kamiński

pkt.

m-ce

Łachajczyk M.
3E
X
2:0
0:2
0:2
2
III
Kubiak H.
2B
0:2
X
0:2
0:2
0
IV
Rominiecki B.
2E
2:0
2:0
X
0:2
4
II
Kamiński K.
N
2:0
2:0
2:0
X
6
I

Grupa F

 

Pawlicki Kolasiński Gaweł Mendala

pkt.

m-ce

Pawlicki J.
3E
X
0:2
0:2
1:2
0
IV
Kolasiński M.
2A
2:0
X
0:2
2:0
4
II
Gaweł N.
2F
2:0
2:0
X
2:0
6
I
Mendala Ł.
N
2:1
0:2
0:2
X
2
III

Grupa G

 

Mrówczyński Ziółkowski Ratajczyk Gleba

pkt.

m-ce

Mrówczyński M.
3E
X
0:2
0:2
0:2
0
IV
Ziółkowski P.
2A
2:0
X
2:0
0:2
4
II
Ratajczyk M.
2A
2:0
0:2
X
0:2
2
III
Gleba T.
N
2:0
2:0
2:0
X
6
I

Finał dziewcząt:

Koronka Weronika 2E – 0:2 - Kazmucha Paulina 2C
Koronka Weronika 2E – 0:2 - Dolata Katarzyna 2G
Dolata Katarzyna 2G – 0:2 - Kazmucha Paulina 2C

Półfinały chłopaków:

Frankowski Wojciech  1A - 2:0 - Rominiecki Bartosz 2E
Gaweł Nikodem 2F - 0:2 – Ziółkowski Patryk 2A

Finał chłopaków:

Frankowski Wojciech 1A – 2:0 - Ziółkowski Patryk 2A
Gaweł Nikodem 2F – 0:2 - Rominiecki Bartosz 2E

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Dziewczęta:
1 miejsce - Kazmucha Paulina 2C
2 miejsce - Dolata Katarzyna 2G
3 miejsce - Koronka Weronika 2E

Chłopacy:
1 miejsce - Frankowski Wojciech 1A
2 miejsce - Ziółkowski Patryk 2A
3 miejsce - Rominiecki Bartosz 2E
4 miejsce - Gaweł Nikodem 2F

Krzysztof Kamiński
Foto: M. Maciejewska, P. Stranc

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_01

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_02

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_20

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_03

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_04

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_05

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_06

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_19

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_07

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_08

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_09

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_10

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_11

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_12

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_13

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_23

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_14

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_15

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_22

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_16

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_17

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_18

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_21

bm_4mistrz_2lo_2011_2012_24

wstecz...